• Wpisów: 51
  • Średnio co: 20 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 21:23
  • Licznik odwiedzin: 13 069 / 1061 dni
 
diecescalovestory
 
 Zacznę od tego, że opowiem wam troszkę o sobie. Otóż, mam 16 lat, uczęszczam do 3 klasy gimnazjum, a właściwie to już ją kończę. Jestem szatynką o niebieskich oczach, nie należę do grona wysokich osób, ale niska też nie jestem.
 Nie wspomniałam nic o mojej klasie, otóż jest w niej 19 osób w tym tylko 9 chłopców, reszta to dziewczyny. Pomimo, że wszyscy podzieliliśmy się na takie jakby grupki. Ja mam swoje przyjaciółki, z którymi świetnie się dogaduję. Jestem zadowolona, bo są one na prawdę cudownymi osobami, niestety, nie z każdym w klasie tak dobrze się dogaduję. Ale to już długa historia o której nie będę się rozpisywała.
 Jak to przystało na 3 klasę gimnazjum, na koniec zorganizowany będziemy mieli bal, zakończenie z rodzicami i ostatni dzień ogólnie zakończenie i odbiór świadectw. Trzeba też napisać podanie, życiorys i inne papiery do szkoły. Mieliśmy cudowną nauczycielkę, która poświęcała czas każdemu, aby mu pomóc w napisaniu i sprawdzeniu tych dokumentów. Ja na początku miałam wielki problem jaki kierunek wybrać, większość z tych możliwości są głównie dla chłopaków. Zdecydowałam się na TECHNIKUM INFORMATYCZNE lub TECHNIKUM OCHRONY ŚRODOWISKA.
 Dostarczyłam papiery do szkoły, na początku wakacji, z niecierpliwością czekałam na wyniki tego, kto się dostał. Bałam się, bo gdybym nie dostała się tutaj na żaden z dwóch kierunków to bym nie wiedziała gdzie iść. W końcu nadszedł czas wyników, rano pojechałam od razu do szkoły zobaczyć na listę ...

************************
To by było na tyle w tym poście, mam nadzieję, że się komuś spodoba. Jeśli nie, to nie zmuszam do czytania. I proszę o to, że jeśli ktoś z czytających chce być informowany na bieżąco niech mi to napisze w komentarzu :)

~Lenka~

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.