• Wpisów: 51
  • Średnio co: 20 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 21:23
  • Licznik odwiedzin: 13 134 / 1090 dni
 
diecescalovestory
 
Postanowiłam, że nie dam niektórym osobą satysfakcji i jednak zostanę tutaj.

Jeśli komuś nie podoba się moje opowiadanie, nie musi go czytać, nie będę nikogo zmuszała. Jestem tylko człowiekiem, pisząc niektóre wpisy, nie zawsze zwracam uwagę na ortografię. Tak wiem to mój błąd bo powinnam to robić. Dziękuję anonimkowi za zwrócenie uwagi na to.  

Chciałam poruszyć temat pewnego komentarza od gościa - anonimka:" ,,Z tąd,, Boże, widzisz i nie grzmisz! Słownik nie boli, zapewniam Cię moja droga. Porzucasz bloga tylko dlatego, że nie chcesz, aby ludzie wytykali ci błędy na poziomie podstawówki."

Otóż bardzo myli się ta osoba, nie porzucam bloga z powodu tego, że ktoś wytyka mi błędy. Osobiście staram się popełniać ich mało, ale bardzo dziękuję osobą, które poprawią mnie.

Cóż mogę powiedzieć na ten komentarz, po prostu nie jestem idealna. "Człowiek uczy się na błędach", raz go popełniłam więcej tego nie zrobię.

Co do wpisów, to rezygnuję z dłuższych opowiadań. Pozostanę  przy pisaniu One shot'ów. Nie koniecznie z Violetty, ponieważ nie zawsze mam pomysł. Biorąc pod uwagę, wolę pisać krótszcze opowiadania, czasami kilku częściowe. Ale nie sądzę, żeby tutaj pojawiło się dłuższe opowiadanie (mam na myśli około 20 rozdziałowe), ale myślę, że jakieś (max.5 części/ rozdziałów) będą się pojawiać.

Liczę, że komuś się spodobają i będą osoby, które chętnie przeczytają i skomentują.
Dodatkowo myślę, że warto by było czasami zrobić luźny wpis na jakiś temat. Zrobię coś takiego, że od poniedziałku do piątku będziecie pisać pomysły na jakiś wpis a ja będę wybierała jeden o którym coś napiszę a przy okazji wy we wpisach będziecie mogli powiedzieć co o tym sądzicie. Oczywiście jeśli będziecie chcieli coś takiego.
Kolejna informacja to taka, że jeśli byście chcieli to mogła bym dedykować czytelnikom one shoty. Albo zrobić coś, w stylu ONE SHOT NA ZAMÓWIENIE.
Chciała bym poznać waszą opinię na ten temat, powiedzcie szczerze, które pomysły wam się podobają, a które nie.  
Z wyrazami szacunku do każdego czytelnika
~Lenka~

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego